Vanuit Bergen zijn we vanochtend vertrokken naar de chef kok die het laatste WK in Lyon gewonnen schijnt te hebben. Gisteravond al interessante mailcommunicatie met het restaurant in Bekkjarvik gehad, het schijnt er druk te zijn want we staan op de wachtlijst. Heb nog even proberen uit te leggen dat het hun laatste kans dit jaar is om de crew van de Breinwave in het restaurant te hebben en dat gratis drone coverage ook nog een optie is.
Vandaag bleek bij aankomst echter waarom het echt een probleem was, namelijk het kampioenschap sloeproeien voor vrouwen dat in volle gang is wanneer we daar aankomen. We kunnen niet eens de haven in, en daar zou overigens ook geen plek geweest zijn. We hebben maar even aan de kade verderop aangelegd om een beetje mee te krijgen van alle festiviteiten.
Op advies van het restaurant komen we er morgenavond toch nog maar even terug. Ze hebben ons beloofd dat er dan weer volop plek is en dat we dan ook de aandacht krijgen die we verdienen… Missen we vanavond wel de Johnny Cash tribute in de tent voor het restaurant.
Daar krijgen wij dan wel het mooie haventje van Kvalvag voor terug, een mijltje of 3 naar het westen. Daar is in het smalle haventje nog net een plaatsje voor ons aan de kade, en wordt er met 3 verlengsnoeren zelfs stroom voor ons geregeld.
Van hieruit zijn we morgen in een halfuurtje dan weer terug bij het restaurant. We hebben de tickets voor ons volgende werkbezoek aan Nederland net ook alvast maar geboekt. Vanuit Kristiansand kunnen we nu nog voor ongeveer 200 euro pp op en neer met KLM, terwijl ik voor het retourtje vanuit Bergen ruim 1000 euro kwijt was. Dat scheelt wel heel veel, zelfs in de wondere wereld der vliegtickets.
Reacties